Geslaagden Scholengemeenschap Maarsbergen
14 juni 2012 om 00:00 NieuwsMAARSBERGEN/HEUVELRUG - Aan de Scholengemeenschap Maarsbergen te Maarsbergen zijn de volgende leerlingen geslaagd voor VMBO:
4 Bouwtechniek Metselen BBL
Remco Bakker; Elst; Mike Schuurman; Austerlitz; Marvin Steenbeek; Woudenberg.
4 Bouwtechniek Metselen KBL
Wijnand Merkens; Leersum.
4 Bouwtechniek Schilderen BBL
Sander de Zeeuw; Doorn.
4 Bouwtechniek Schilderen KBL
Ties den Hartogh; Wijk bij Duurstede.
4 Bouwtechniek Timmeren BBL
Rob van der Linden; Wijk bij Duurstede.
4 Bouwtechniek Timmeren KBL
Stefan Spies; Elst; Hidde van der Werf; Driebergen-Rijsenburg.
4 Consumptieve techniek BBL
Siroesh Bogosjan; Leersum; Kevin Kleinveld; Amerongen; Denise Koldeweij; Woudenberg; Dimitrie van den Tempel; Wijk bij Duurstede; Ashley van Viegen; Doorn; Celine Zondag; Woudenberg.
4 Consumptieve techniek KBL
Edwin de Boer; Leersum; Dinkenesh Bos; Amerongen; René van Dijk; Elst; Nick van Doorn; Driebergen-Rijsenburg; Damian Eickhoff; Maurik; Lars Gericke; Wijk bij Duurstede; Remco van Gijn; Maarsbergen; Danique Huijsmans; Wijk bij Duurstede; Rick Huisman; Doorn; Piet Kalisvaart; Elst; Nancy de Klaver; Wijk bij Duurstede; Sylvia van de Peut; Woudenberg; Cindy van Rossum; Cothen; Brian van Verseveld; Amerongen; Collin van Verseveld; AMERONGEN; Michaël Zhu; Leersum.
4 Gemengde Leerweg
Luuk Moerenhout; Rijswijk gld; Henk-Jan Rijksen; Maurik.
4 Installatietechniek BBL
Robin van Dort; Ingen; nico te Grotenhuis; Woudenberg; Joery de Kruijf; Cothen; Nick van Rijswijk; Wijk bij Duurstede; Lars Verhoeff; Driebergen-Rijsenburg; Patrick Willemsen; Wijk bij Duurstede.
4 Installatietechniek KBL
Maikel Kooiman; Doorn; Ricardo Lagerweij; Leersum; Robert Marchal; Leersum; Alex Meerbeek; Woudenberg; Leroy Schouten; Woudenberg; Mike Vijgeboom; Amerongen.
4 Mode & Commercie BBL
Christa Brouwer; Amerongen; Deborah van der Geer; Doorn; Demi van Lunssen; Wijk bij Duurstede; Ashley Paludanus; Wijk bij Duurstede; Carlijn Verhagen; Langbroek; Iris Zegwaard; Leersum.
4 Mode & Commercie KBL
Stacey Banning; Wijk bij Duurstede; Sharon Bedö; Woudenberg; Marissa Komduur; Wijk bij Duurstede; Jessica Lokhorst; Amerongen.
4 Metalektro BBL
Lars Admiraal; Leersum; Jeffrey de Klerk; Driebergen-Rijsenburg; Sil Tazelaar; Amerongen; Henrico Wittenberg; Woudenberg.
4 Metalektro KBL
Sebastian Biver Maarsbergen; Sven Esmeijer; Eck en Wiel; Mike van Heezik; Wijk bij Duurstede; Walter Loef; Leersum; Kevin Nijholt; Wijk bij Duurstede; Jorian Oskam; Werkhoven; Lars Verheijen; Wijk bij Duurstede.
4 Mavo
Dominic Achterberg; Leersum; Jör Bartels; Maarsbergen; Bente van der Bijl; Doorn; Esther Bos; Amersfoort; Rowan Hooijmans; Maarsbergen; Karina Koetsier; Wijk bij Duurstede; Leroy Manders; Woudenberg; Marjolein Mantel; Doorn; sanne van Schaik; Woudenberg.
4 Voertuigentechniek BBL
Joussef Amrous; Woudenberg; Manoj Christian; Cothen; Nino Forma; Woudenberg; Frank de Haan; Wijk bij Duurstede; Anne Sjoerd Heikamp; Veenendaal; Dennis Neele; Wijk bij Duurstede; Kevin Oosterbeek; Maarn; Leroy van Toorn; Maurik.
4 Voertuigentechniek KBL
Arjan de Bie; Cothen; jeffrey Holwerda; Amerongen; Dave de Jager; Maurik; Vince Molenwijk; Amerongen; Douwe de Vries; Maurik.