
Heuvelrugloop afgelast vanwege verwachte extreme warmte
18 juni 2025 om 19:54 Atletiek Nieuws uit de Utrechtse HeuvelrugHEUVELRUG De achttiende editie van de Heuvelrugloop gaat zaterdag niet door vanwege de verwachte hitte. Dat laat de organisatie weten.
,,Met spijt moeten we mededelen dat de achttiende editie van de Heuvelrugloop, gepland op zaterdag 21 juni, is afgelast vanwege de verwachte extreme hitte. Uit voorzorg hebben we, na consultatie van hulpverleningsinstanties en meteo-experts, besloten dat de veiligheid van de duizend hardlopers en ruim 120 vrijwilligers niet gegarandeerd kan worden onder deze omstandigheden’’, meldt de organisatie.
,,We begrijpen dat dit nieuws teleurstellend is, vooral gezien de extra inspanningen die zijn geleverd om noodzakelijke vergunningen te verkrijgen en vernieuwde looproutes te ontwikkelen die de natuur respecteren. Ondanks onze voorbereidingen en het uitdagende parcours laat het weer ons geen andere keuze. Deze beslissing is genomen met de veiligheid van alle betrokkenen als hoogste prioriteit. We willen iedereen bedanken voor hun begrip en steun, inclusief onze deelnemers, sponsoren, vrijwilligers en betrokkenen. Hun inzet en betrokkenheid waardeerden we enorm. We kijken ernaar uit jou volgend jaar te verwelkomen voor een veilige en succesvolle editie van de Heuvelrugloop.’’












