Flora Steenbeek voor haar nieuwe pand in het centrum van Doorn.
Flora Steenbeek voor haar nieuwe pand in het centrum van Doorn. J.O. Media / Job Oldegbers

Flora Steenbeek Taxateur en Makelaardij: bijzonder makelaarskantoor in Doorn

15 juni 2023 om 13:16 Zakelijk

HEUVELRUG Met een charmant, verzorgd en nieuw ingericht pand middenin het centrum van Doorn staat Flora Steenbeek Taxateur en Makelaardij nu zichtbaar op de kaart op de Utrechtse Heuvelrug. Vanuit haar nieuwe kantoor vertrouwt Flora Steenbeek erop, al ruim twintig jaar werkzaam in de makelaardij en 30 jaar woonachtig op de Utrechtse Heuvelrug, huiszoekenden en -verkopers nóg beter van dienst te kunnen zijn.

door Job Oldegbers

Voor wie het kantoor van Flora Steenbeek binnen loopt is het direct duidelijk: de locatie, het interieur, overal is over nagedacht. Na ruim twintig jaar in de regio Utrecht, Zeist en op de Utrechtse Heuvelrug in de makelaardij gewerkt te hebben is Flora sinds anderhalf jaar zelfstandig gevestigd als NVM Makelaar en Taxateur op de Utrechtse Heuvelrug. ,,Eerst deed ik dat vanuit huis. Dat ging ook best hoor. Maar als makelaar is het ook belangrijk om zichtbaar te zijn en regelmatig met mensen te spreken. Dat gaat vanaf hier een stuk beter.”

Het pand, gelegen aan de Kampweg in het centrum van Doorn, is sinds een week in gebruik. Als gekwalificeerde register Makelaar en register Taxateur heeft Flora gekozen om lid te zijn van de toonaangevende beroepsorganisatie de Nederlandse Vereniging voor Makelaars (NVM). De NVM stelt hoge toelatingseisen en daarnaast is Flora verplicht om ieder jaar permanente educatie te volgen en daarvoor de benodigde punten te behalen. Daarmee blijft ze eigenlijk altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen welke zij deelt met haar opdrachtgevers.

Eén van die ontwikkelingen is bijvoorbeeld het belang van een gunstig energielabel. ,,Dat is echt iets wat ik de laatste jaren tijdens mijn dagelijkse werkzaamheden ervaar: dat het energielabel van een woning belangrijk onderdeel uitmaakt van de besluitvorming”. Bovendien is Flora Steenbeek ook gecertificeerd verkoopstyliste en seniorkeurmakelaar. Dit maakt haar totale dienstverlening nog breder.

Als seniorkeurmakelaar beschikt Flora over specifieke kennis inzake aankoop en verkoop bemiddeling van huisvesting voor senioren en adviseert onder andere over een thema als levensloop bestendigheid.

Flora is van mening dat het belang van een goed en gestylde woning een wezenlijke bijdrage levert aan het verkoopproces en de transactie. Indien u voor Flora kiest als makelaar zal zij zonder daarvoor extra kosten in rekening te brengen een stylingadvies verzorgen. 

Deze zomer hanteert Flora een aantrekkelijk (kennismakings)tarief. Neem contact op voor een kennismakingsgesprek of kijk op www.florasteenbeekmakelaardij.nl

Dit artikel wordt u aangeboden door Flora Steenbeek Taxateur en Makelaardij. Ook profiteren van het grote bereik van de print- en online kanalen van Nieuwsblad De Kaap/Stichtse Courant? Neem dan contact op met Erik van Dijk (06-21261005, e.v.dijk@bdu.nl).

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie