
Vellinga Makelaars wordt Nijland Makelaars
1 oktober 2020 om 16:00 ZakelijkDOORN Vellinga Makelaars Doorn is al jaren onderdeel van de Nijland Groep met vier makelaarskantoren op de Utrechtse Heuvelrug: in Bilthoven, Doorn, Utrecht en Zeist. Vanaf 1 oktober krijgen alle vestigingen dezelfde naam: Nijland Makelaars én ze krijgen een nieuwe huisstijl, die past bij hun de missie: Voel je thuis!
Floris van Wezenberg van Vellinga Makelaars: ,,Onze groep bestaat dan wel uit vier makelaarskantoren, we voelen ons al jaren echt één bedrijf. Daar hoort ook één naam bij en de missie ‘Voel je thuis’ klopt helemaal. We verkopen huizen en helpen mensen met het vinden van een nieuw huis. Ons hele team leeft mee met onze klanten. Het is echt onze passie om mensen een nieuw thuis te geven.”
,,Zeker in deze coronatijd blijkt maar weer hoe belangrijk het is om een fijn huis te hebben. Met veel klanten hebben we een persoonlijke band. Zij voelen zich echt thuis bij ons. Daar doen we alles voor: naast een prettig persoonlijk contact, hebben we veel extra diensten. We maken voor iedere klant een persoonlijk plan van aanpak. Daar kan heel veel bij horen: een professioneel filmbedrijf voor een optimale presentatie van het huis, een architect die een nieuw ontwerp maakt van een verouderd huis met kostenplaatje van de verbouwing, zodat kopers een beter beeld krijgen van de mogelijkheden of een uitgekiende marketingcampagne via sociale media.”
,,We zijn blij dat onze nieuwe naam, logo en huisstijl weer helemaal passen bij wie wij zijn. Wilt u zich ook ergens thuis voelen? De koffie en een leuk cadeautje, waarmee u uw huis nog meer een thuis maakt, staan klaar!”
Meer informatie: Nijland Makelaars Doorn, Kampweg 2 Doorn, www.nijland.nl









