"Van geld naar meer kunst" Gert Dijkhorst

Boeiende expositie “Flavius” in De Twee Marken te Maarn.

7 september 2022 om 16:16 Overig Deel je nieuws

Afgelopen dinsdag opende kunstenaar Ad de Vuijst (80) uit Maarn met de nodige trots zijn 1e expositie schilderijen. Zo’n 55 jaar geleden kocht hij 3 schilder- en tekeninstructies van de “Famous Artist School” maar pas in 2015 gaf hij eindelijk toe aan zijn onderdrukte passie; schilderen met acrylverf. Hij melde zich aan bij “Atelier Purple” in Doorn en leerde veel van zijn artistiek leidinggevende Dianne. Zij vertelde op haar beurt tijdens de openingsspeech dat Ad, haar en de andere cursisten, vaak wist te verrassen met zijn creatieve geest.

Tot op heden maakte Ad 60 schilderijen onder zijn synoniem “Flavius”. Een afgeleide van Flavie de naam van zijn Zeeuws-Vlaamse grootmoeder. 

Met deze expositie hoopt deze kunstschilder een extra “creatief rugzakje” aan de bezoekers mee te geven. Tot 15 oktober 2022 is een deel van zijn werk te zien in De Twee Marken, Trompplein 5 te Maarn.  

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie