
Na Renée Fokker nog twee bekende acteurs in musical ‘40-45’
12 december 2023 om 08:35 Evenementen Musical 40-45BARNEVELD Na de aankondiging van Renée Fokker als één van de actrices voor de musical ‘40-45’ in Barneveld, heeft producent Studio 100 maandagavond nog twee bekende acteurs bekend gemaakt voor de cast. Het gaat om Babette van Veen en Kees Boot.
Van Veen zal de rol van moeder van de twee zoons Dirk en Louis Zegers in de musical afwisselen met Fokker. De moeder heet Anne Zegers. Gedurende de Tweede Wereldoorlog ziet zij met lede ogen aan hoe haar twee zoons uit elkaar groeien: de één kiest voor het verzet, de ander voor de SS. Kees Boot neemt de rol van vader Emiel Zegers voor zijn rekening.
(lees verder onder de foto)
![]()
Acteur Kees Boot. - Foto 40-45
Het is niet voor het eerst dat Van Veen en Boot een echtpaar spelen. De afgelopen jaren speelden zij ook een stel in de televisiesoap Goede Tijden Slechte Tijden. In een persverklaring zegt Van Veen: ,,Wij hebben een heel goede klik. Ik verheug met erop om de rol van moeder, die ziet dat haar twee zoons van elkaar verwijderd raken, uit te diepen. Als moeder wil je toch je familie bij elkaar houden. Ik heb zelf twee zoons en moet er niet aan denken dat mijn jongens zo tegenover elkaar komen te staan.”
(lees verder onder de foto)
![]()
Actrice Renée Fokker. - Foto 40-45
In totaal zijn er nu acht acteurs voor de musical ‘40-45’ bekend gemaakt, die in september volgend jaar in première gaat in de Midden Nederland Hallen in Barneveld. De twee zoons worden gespeeld door Dorian Bindels (Dirk) en Soy Kroon (Louis). De rollen van hun partners in de productie worden vertolkt door Gaia Aikman (Leah Liebman) en Niniane Everaert (Marie de Jong).
Lees hier meer over musical 40-45 in Barneveld
















