Acht Driebergse brandweerlieden Koninklijk onderscheiden
27 november 2011 om 00:00 NieuwsDRIEBERGEN - Burgemeester Frits Naafs heeft op zaterdag 26 november een Koninklijke onderscheiding uitgereikt aan acht Driebergse brandweermannen.
De gedecoreerden
Gerard van Leeuwen is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanaf 1985 heeft hij zich ingezet als vrijwilliger bij de brandweer van het korps Driebergen-Rijsenburg en nu bij de Veiligheidsregio Utrecht. Naast zijn repressieve taak heeft hij zich ook ingezet als Officier van Dienst. Vanaf 2006 vervult hij de functie van postcommandant, daarvoor was hij plaatsvervangende commandant.
Henk Reitsma is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanaf 1987 heeft hij zich ingezet als vrijwilliger bij de brandweer van het korps Driebergen-Rijsenburg en nu bij de Veiligheidsregio Utrecht. Naast zijn repressieve taak heeft hij zich ingezet als jeugdleider van de jeugdbrandweer. Hij neemt vanavond afscheid van het korps.
Jacob Lassche is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanaf 1988 heeft hij zich ingezet als vrijwilliger bij de brandweer van het korps Driebergen-Rijsenburg en nu bij de Veiligheidsregio Utrecht. Naast zijn repressieve taak heeft hij zich ingezet voor de brandweervereniging, onderdeelscommissie en als postoefencoördinator en oefenleider.
Rob Kokos is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanaf 1986 heeft hij zich ingezet als vrijwilliger bij de brandweer van het korps Driebergen-Rijsenburg en nu bij de Veiligheidsregio Utrecht. Naast zijn repressieve taak heeft hij zich ingezet als voorzitter van de vrijwillige brandweervereniging.
Vincent Janssen is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanaf 1991 heeft hij zich ingezet als vrijwilliger bij de brandweer van het korps Driebergen-Rijsenburg en nu bij de Veiligheidsregio Utrecht. Naast zijn repressieve taak heeft hij zich ingezet als Jeugdcoördinator bij de Jeugdbrandweer.
Piet van Jaarsveld is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanaf 1974 heeft hij zich ingezet als vrijwilliger bij de brandweer van het korps Driebergen-Rijsenburg en nu bij de Veiligheidsregio Utrecht. Hij heeft inmiddels afscheid genomen van het korps.
Marcel van Eis is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanaf 1990 heeft hij zich ingezet als vrijwilliger bij de brandweer van het korps Driebergen-Rijsenburg en nu bij de Veiligheidsregio Utrecht. Naast zijn repressieve taak heeft hij zich ingezet als jeugdleider van de jeugdbrandweer en is hij lid geweest van de Onderdeelcommissie en is nu lid van de Ondernemingsraad van de Veiligheidsregio Utrecht.
Dirk-Jan Brunt is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vanaf 1981 heeft hij zich ingezet als vrijwilliger bij de brandweer van het korps Driebergen-Rijsenburg en nu bij de Veiligheidsregio Utrecht. Naast zijn repressieve taak heeft hij zich ingezet als jeugdleider van onze jeugdbrandweer.






