Culinair genieten bij Parc Broekhuizen: ,,Wij geloven in het delen van smaakbelevingen.
Culinair genieten bij Parc Broekhuizen: ,,Wij geloven in het delen van smaakbelevingen." Parc Broekhuizen

Vier de zomer bij Parc Broekhuizen

17 juli 2025 om 16:41 Zakelijk Nieuws uit Leersum Nieuws uit Leersum Nieuws uit Leersum

LEERSUM Nieuwe gezichten in Bistro LOF, een heerlijk Summer Escape arrangement én pop-up restaurant Cervino: deze zomer is Parc Broekhuizen de perfecte plek om te genieten, proeven en ontspannen.

,,Een warm welkom voor een nieuw duo in Bistro LOF: Chef Zoë Jonker en Allround Manager Ralph Jonker. Zoë en Ralph gaan hun passie voor verfijnde gastronomie en gastvrijheid inzetten in onze bistro. ,,Wij geloven in het delen van smaakbelevingen. Bij Bistro LOF willen we dat onze gasten niet alleen genieten van lekker eten, maar ook een ervaring beleven die hen bijblijft”, vertelt Zoë. Ralph voegt toe: ,,De gastbeleving is net zo belangrijk als het gerecht zelf. Ik zal samen met het Bistro LOF team, onze gasten in de watten leggen.”

In onze bistro kunt u kiezen uit gerechten van het vernieuwde à la carte menu of voor het 3- of 4-gangen verrassingsmenu dat wisselt met de seizoenen. Komt u snel proeven?

THE SUMMER ESCAPE

Deze zomer nodigen wij u uit voor een ontspannen verblijf op ons landgoed, gelegen midden in de prachtige natuur. Met het Summer Escape arrangement verblijft u drie nachten in één van onze stijlvolle hotelkamers of suites, en krijgt u de derde nacht van ons cadeau.

Ontwaak in alle rust, geniet van een wandeling over de Utrechtse Heuvelrug en laat u culinair verrassen in Restaurant Voltaire of Bistro LOF. Of u nu komt voor rust, romantiek of gastronomie: Parc Broekhuizen biedt de perfecte zomerse ontsnapping.

Boek nu uw Summer Escape in juli of augustus en laat u deze zomer volledig in de watten leggen door ons team!

POP-UP CERVINO

Parc Broekhuizen nodigt Italiaanse chef Michael Cervino uit voor een pop-up restaurant: ‘Italian Escape’. Tijdens de exclusieve Cervino x Parc Broekhuizen pop-up diners op 31 juli, 1, 2, 7, 8 en 9 augustus wordt u meegenomen op een culinaire reis naar Italië… zonder Nederland te verlaten. Onder leiding van Cervino, bekend om zijn Siciliaanse roots en verfijnde, zintuiglijke benadering van gastronomie geniet u van een mediterraanse avond met de service en stijl vanuit Parc Broekhuizen. Begin de avond met een aperetivo en geniet vervolgens van het 4-gangen menu met live DJ.”

Meer informatie & tickets kunt u vinden op www.parcbroekhuizen.nl 

Dit artikel wordt u aangeboden door Parc Broekhuizen. Ook profiteren van het grote bereik van de print- en online kanalen van Nieuwsblad De Kaap/Stichtse Courant? Neem dan contact op met Roy de Kruijf (06-53900598, r.d.kruijf@bdu.nl).

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie