Afbeelding
Gemeente Utrechtse Heuvelrug

Gemeente Utrechtse Heuvelrug pakt onveilig parkeergedrag Bosbad Leersum aan

2 mei 2023 om 17:30 Verkeer en vervoer

LEERSUM Ieder jaar opent Bosbad Leersum gedurende de periode van mei tot en met eind augustus haar deuren. Dit leidt op een zomerse dag al snel tot rijen vol met auto’s die de weg versperren bij het Bosbad. Naast de nodige ergernissen veroorzaakt het onveilige parkeergedrag nog een groter probleem: nood- en hulpdiensten lopen het risico niet op tijd ter plaatse te kunnen zijn in geval van calamiteiten. 

Burgemeester Frits Naafs van gemeente Utrechtse Heuvelrug roept op tot het verantwoordelijk parkeren van de auto’s. ,,Wanneer het mooi weer wordt en de temperatuur stijgt zoeken veel mensen de verkoeling op, zo ook bij het Bosbad Leersum. In voorgaande jaren is gebleken dat de gele belijning niet voldoende was om het onveilige parkeergedrag langs de Scherpenzeelseweg een halt toe te roepen. Het risico dat onze nood- en hulpdiensten niet tijdig op locatie kunnen arriveren is onacceptabel. U wilt toch ook geholpen worden in geval van nood?’’ 

Op drie plaatsen langs de Scherpenzeelseweg zijn begin mei dranghekken geplaatst om bezoekers van het Bosbad Leersum attent te maken op de plaatsen waar parkeren niet gewenst is. 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie