Afbeelding
Provincie Utrecht

Fietspad Koningin Wilheminaweg in Amerongen is in juni en juli afgesloten

14 juni 2024 om 10:27 Verkeer en vervoer

AMERONGEN De provincie Utrecht gaat maandag 17 juni aan de slag met het fietspad van de Koningin Wilheminaweg (N225) in Amerongen. De werkzaamheden maken deel uit van de aanleg van de doorfietsroute Utrecht Science Park - Veenendaal en duren naar verwachting tot en met vrijdag 26 juli. 

Het noordelijke fietspad van de Koningin Wilheminaweg tussen de Tabaksteeltrotonde en De Kievit in Amerongen wordt als eerste aangepakt. Tussen 17 juni en 5 juli wordt het fietspad voorzien van een nieuwe laag asfalt en elementenverarding. Ook worden schadeplekken gerepareerd en nieuwe hagen aangeplant om geparkeerde auto’s in de berm te voorkomen. Ook worden de bermen ingezaaid met een grasmengsel en wordt er reflecterende markering rondom het fietspad aangebracht. Op 8 juli is het gedeelte tussen de Galakrotonde en Tabaksteeltrotonde aan de beurt. Naar verwachting worden worden de werkzaamheden op dit gedeelte van het fietspad op 26 juli afgerond.

OMLEIDINGEN

Woningen en bedrijven grenzend aan het fietspad blijven bereikbaar. Fietsverkeer wordt vanaf 17 juni via de Koenestraat, Tabakslaan, Holleweg, De Postmeester en De Kieviet omgeleid. Vanaf 8 juli kunnen fietsers via het zuidelijke fietspad van de Koningin Wilheminaweg hun route hervatten. De autoweg blijft gedurende de werkzaamheden begaanbaar.

Op de hoogte blijven van de werkzaamheden kan middels de Dura Vermeer Bouwapp.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie