Stef Bos en Rob Chrispijn in de Andrieskerk
Stef Bos en Rob Chrispijn in de Andrieskerk Foto: Bram van Hardeveld

Stef Bos en Rob Crispijn trekken een volle Andrieskerk in Amerongen

27 september 2023 om 16:12 Overig Deel je nieuws

Afgelopen dinsdagavond kwamen vele bezoekers een sfeervolle Andrieskerk binnen om te genieten van een voorstelling van Stef Bos en Rob Crispijn getiteld “Er is meer”.

Ze vertelden verhalen over de rol van het toeval, het ontstaan van een lied en de kracht van stilte. Stef zong natuurlijk bekende nummers van eigen hand, zoals “Papa” en “Het roer moet om”, maar ook nummers uit het repertoire van Rob Chrispijn: nummers die bekend zijn geworden door Herman van Veen en die Stef ooit inspireerden om zelf te gaan schrijven.

We leven in een lastige tijd met veel problemen en conflicten. Maar beide mannen vinden elkaar in het besef dat er meer is dan winstbejag, grensoverschrijdend gedrag of burenruzies. En dat als we iets verder kijken, iets dieper graven de wereld een wonderbaarlijke plek is, zo spannend en divers dat je er nooit op uitgekeken raakt. Want er is meer, altijd meer.

Het was een voorstelling van twee tekstschrijvers die hardop denken en zingen

Over wat we niet waar kunnen nemen 

Onder de grond

Boven de wolken

Voorbij de snelheid van het licht

En in ons 

Zo hebben ze elkaar in het ongewisse gevonden en hebben ze deze avond bij velen het denkraam in ons hoofd   open gezet.

Een prachtige avond georganiseerd door Stichting Vrienden van de Andrieskerk en de Protestantse Wijkgemeente Amerongen

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie