Afbeelding
Bartiméus

Gehandicaptenzorginstelling Bartiméus op zoek naar vrijwilligers voor ‘Bartiméus Doe Dag’

14 mei 2024 om 18:00 Activiteiten

DOORN Gehandicaptenzorginstelling Bartiméus in Doorn organiseert op 1 juni de eerste ‘Bartiméus Doe Dag’. Mensen die willen helpen om de tuin te wieden, de keuken een poetsbeurt te geven of een kastje te repareren, kunnen zich aanmelden als vrijwilliger.

,,Er zijn veel verschillende klusjes op en rond de woningen in Doorn te doen. Klussen waar zorgmedewerkers vaak door een gebrek aan personeel niet aan toekomen. Daarom is extra hulp zo welkom”, geeft de zorginstelling aan. Justine Niekus, projectleider van de Bartiméus Doe Dag, legt verder uit: ,,De afgelopen maanden gingen medewerkers, bewoners en verwanten in gesprek over de personeelstekorten en de gevolgen hiervan. Hieruit is het idee voor de Bartiméus Doe Dag ontstaan.”

De Doe Dag vindt plaats op de Bartiméus locaties in Doorn en Zeist. De dag begint om 10.00 uur en duurt tot 15.00 uur. De zorginstelling geeft aan dat de lunch en het programma verzorgd worden. ,,Het wordt een dag waarop we met elkaar in actie komen en elkaar een handje helpen.”

Bartiméus is een zorginstelling voor blinden en slechtzienden. Aanmelden om de zorginstelling te helpen op de Bartiméus Doe Dag kan hier

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie