Panthers luiden het nieuwe jaar in
DRIEBERGEN - Zoals ieder jaar stonden de rugbyers van de Pink Panthers ook afgelopen 1 januari op het rugbyveld. Al 21 jaar speelt op deze dag oud tegen nieuw. Het was volle bak in het clubhuis van de roze rugbyers.
Eerst werd er een wedstrijd voor het plezier gespeeld door de jeugdleden van de Pink Panthers. Vervolgens was er voor de oudere jeugd (vanaf 15/16 jaar), senioren en Panthers Krasse Knarren de wedstrijd tussen oud en nieuw. Alle spelers die wilden spelen, werden geplaatst op een ledenlijst die opgebouwd werd op basis van leeftijd. Elk jaar blijkt het weer een spannend moment hoe de teams eruit zien. De laatste jaren heeft het ervaren oud weinig meer te vertellen door snelheid van de jonge spelers. Daarnaast heeft het jonge team tegenwoordig ook al de nodige ervaring. De uiteindelijke uitslag was (ongeveer) 35-0 voor de jonkies.
Aansluitend was de nieuwjaarsborrel en toespraak van voorzitter Bert van Donselaar. Hij blikte kort terug op 2011. Een jaar waar het First XV team wederom kampioen werd, de vereniging werd uitgeroepen als beste sportclub van de Utrechtse Heuvelrug en het 3FM feest werd gehouden in het clubhuis. Bovendien groeide het ledenaantal van de rugbyclub het afgelopen jaar met meer dan tien procent.
Daarna keek van Donselaar vooruit naar 2012. Van Donselaar: ,,Het eerste team dreigt door te stomen naar de ereklasse, het hoogste niveau van Nederland. Dreigt geeft aan dat we er als club er niet op gerekend hadden dat we zo makkelijk zouden kunnen doorstromen." Vertrouwen is er bij de Panthers, zeker nu de Afrikaanse coach Shaheen Baadjies voor 100% vast is gelegd tot juni 2013.
Voor club als geheel verwacht Van Donselaar ook grote vooruitgang. ,,Gezien de groei wordt verwacht dat we in sommige leeftijden meer dan één team op de been kunnen brengen vanaf september, en een derde seniorenteam. Al met al wordt 2012 voor The Pink Panthers weer een topjaar."
Aanstaande zondag spelen the First XV van the Panthers om 14.30 uur de volgende competitie wedstrijd tegen Sparta Rugby uit Capelle aan den Ijssel.