Viering van Sint Maarten op 11-11-11
DOORN - De stoet kinderen die St.Maarten gaan vieren, vertrekken, na het verhaal van de heilige Martinus, vanuit de St. Martinuskerk te Doorn.
DOORN - De stoet kinderen die St.Maarten gaan vieren, vertrekken, na het verhaal van de heilige Martinus, vanuit de St. Martinuskerk te Doorn.
HEUVELRUG De Universiteit Utrecht en Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug (NPUH) hebben een memorandum van overeenstemming hebben getekend om zo een eerste stap te zetten tot..
HEUVELRUG Na de gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart is de formatie zo goed als rond. Formateur Ted van der Loo heeft een voorstel gedaan in zijn eindverslag voor een sa..
HEUVELRUG Heuvelrug Muziekschool daagt aspirant bestuurders uit om een vrolijk partijtje binnen het bestuur mee te blazen. Het bestuurlijke trio zou het liefst naar vijf p..
HEUVELRUG Het milieueffectenrapport dat werd gemaakt voor de omgevingsvisie van de Utrechtse Heuvelrug laat op de hoofdlijnen goed de kansen en knelpunten zien van de gemee..
HEUVELRUG Met de komst van BVHlokaal en D66 in het nieuwe Heuvelrugcollege, is de onderlinge verdeling van de portefeuilles flink opgeschud. Een opvallende verandering is,..
DRIEBERGEN Leer- en ontwikkelingsproblemen komen vaak pas boven tafel als kinderen gaan leren. Alhoewel sommige ouders al langer een gevoel hebben waar ze de vinger niet k..
Het lokale nieuws in je mailbox? Dagelijks, wekelijks
Ja, graag