Geslaagd!
21 juni 2007 om 00:00 NieuwsVMBO Theoretische Leerweg
Ivo Van Den Bergh, Driebergen Rijsenburg, Nienke Den Daas, Doorn, Thijme Deenekamp, Cothen, Stephan Dekker, Langbroek, Julia Elsevier Stokmans, Doorn, Max De Groot, Driebergen Rijsenburg, Kristel Heij, Langbroek, Mandy Herber, Driebergen Rijsenburg, Nienke Keizer, Driebergen Rijsenburg, Erik Kosterman, Leersum, Vincent Lehmann, Doorn, Salima Maghnouji, Doorn, Stephanie Meijerink, Doorn, Joost Van Proosdij, Doorn, Wouter Schook, Maarn, Gerrie Schoonhoven, Doorn, Tyon Uppelschoten, Doorn, Rick Vernooij, Cothen, Samantha Van Vianen, Driebergen Rijsenburg, Wiebe Vos, Maarsbergen, Floor Van Der Wal, Leersum.
Revius Lyceum DoornVMBO Theoretische leerweg
Geslaagden 1e tijdvak
Sector: Economie
Felix Bekkers, Cothen; Tim Bron, Langbroek; Kiki van den Dikkenberg, Zeist; Daniëlle van Geffen, Doorn; Daan van Hensbergen, Doorn; Japke van Katwijk, Leersum; Ruben Kentson, Amerongen; Selina van Kommer, Leersum; Tessa Kraan, Doorn; Marilou Kuyper, Doorn; Rozanne Land, Leersum; Chiel van Lent, Driebergen; Charlotte van Luijk, Woudenberg; Rick Memelink, Driebergen; Sanne Pannekeet, Doorn; Björn Reinke, Doorn; Maartje Schlaghecke, Doorn; William Schuch, Leersum; Jeroen Silkens, Doorn; Alexander Stenfert Kroese, Driebergen; Luuk Strik, Driebergen; Chrystal Timmerman, Maarn; Nils Toonen, Amerongen; Martijn in ‘t Veld, Maarn; Rik Zwaal, Amerongen;
Sector: Landbouw
Mike van Reenen, Doorn;
Sector: Techniek
Redmar Ham, Doorn; Anna van Ommeren, Doorn; Djordi Uitewaal, Maarsbergen;
Sector: Zorg en Welzijn
Edris Azizi, Doorn; Allissa Becattini, Leersum; Roline Boelee, Langbroek; Maarten Bron, Driebergen; Joël Burka, Leersum; Stefan Kauffeld, Doorn; Anthea Kelder, Driebergen; Maike Keur, Doorn; Ineke Legemaat, Doorn; Simone Lolkema, Maarn; Lisanne Meijer, Driebergen; Nando Norbart, Driebergen; Renate Pieters, Driebergen; Ingrid Polman, Driebergen; Rosan Ruwhof, Utrecht; Kim van der Velden, Driebergen; Daniëlle Vrauwdeunt, Doorn; Marijke Wieringa, Driebergen;
HAVO
Profiel: Cultuur en Maatschappij
Tessel Andeweg, Leersum; Bernd Cankrien, Langbroek; Annelies van Cooten, Doorn; Emma Cramer, Wijk bij Duurstede; Emilie van Dedem, Doorn; Rosanne Ditewig, Driebergen; Justin Doornekamp, Maarn; Carmen Drost, Amerongen; Ilona Ester, Wijk bij Duurstede; Sanne Franken, Driebergen; Willemien Gerrits, Maarn; Stephanie Gijbels, Odijk; Isabelle Goes, Doorn; Ellen van den Heijkant, Maarsbergen; Sacha Kas, Doorn; Amande van Katwijk, Leersum; Kristel Klein, Doorn; Marlot van Leeuwen, Langbroek; Lars Oorsprong, Maarn; Mark Polman, Driebergen; Davina van Rooij, Doorn; Kevin Seraus, Leersum; Vivian Sin, Driebergen; Lieske Vellinga, Doorn; Sanne Wind, Cothen; Amy van Woudenberg, Cothen; Eline Zumbrink, Cothen;
Profiel: Economie en Maatschappij
Janneke Bekkers, Cothen; Marten Busstra, Amerongen; Mona Cheng, Maarn; Matthijs van Dam, Cothen; Inge Derksen, Driebergen; Joriet van Eck, Cothen; Emo Flore, Doorn; Matthijs Jansen, Maarn; Annelies Kieboom, Doorn; Fedor Kleber, Maarn; Marije van Leeuwen, Langbroek; Stuart Maring, Maarn; Gert-Jan Middelweerd, Cothen; René Okkersen, Doorn; Michel van Os, Wijk bij Duurstede; Mounir Oualkadi, Driebergen; Tim Overeem, Langbroek; Selina Polman, Langbroek; Roy Pot, Leersum; Thea Veenendaal, Doorn; Guido Zandbergen, Amerongen;
Profiel: Natuur en Gezondheid
Febe Bagerman, Driebergen; Jorn de Boer, Doorn; Maaike Bron, Driebergen; Tim de Bruijn, Maurik; Piet Damen, Langbroek; Marloes van der Graaf, Doorn; Stephan Hardeman, Driebergen; Roeland de Heij, Langbroek; Rosanne Hendriks, Leersum; Walter Ippel, Doorn; Vivian Kroon, Amerongen; Wouter Lokhorst, Maarsbergen;Karlijn Swillens, Cothen;
Profiel: Natuur en Techniek
Alex Brouwer, Leersum; Michel Brouwer, Leersum; Siebe Brouwer, Maarn; Herbert van Donselaar, Langbroek; Hidde Hoonhout, Maarn;
VWO
Profiel: Cultuur en Maatschappij
Momina Bahar, Doorn; Marlou Benink, Leersum; Jennifer van den Brink, Driebergen; Sofie van Donselaar, Maarn; Ingrid Gercama, Maarn; Anne van Groningen, Doorn; Iris Hirschel, Leersum; Sarieke Hoeksma, Leersum; Kyra van Kommer, Leersum; Renée Limpens, Doorn; Violette Moons, Driebergen; Julia Nowee, Doorn; Rosalie van Rooijen, Cothen; Suzanne Roosen, Leersum; Jolien Sonneveld, Driebergen; Anna van Veldhuijsen, Doorn; Lia Verbaas, Culemborg.
Profiel: Economie en Maatschappij
Pim van Amerongen, Driebergen; Daniël Cesar, Doorn; Murat Düdükçu, Driebergen; Michiel Esveld, Wijk bij Duurstede; Martijn de Hoop, Driebergen; Sven Hueskes, Wijk bij Duurstede; Matthijs IJkema, Wijk bij Duurstede; Roderik Kelder, Driebergen; Margje Knaapen, Utrecht; Steven van der Lugt, Doorn; Maikel Mocking, Driebergen; Anne Mooij, Leersum; Rianne Mulder, Leersum; Linda Nell, Amerongen; Coen Nikken, Driebergen; Stijn Okkersen, Wijk bij Duurstede; Bernard Polman, Driebergen; Marleen Putz, Driebergen; Sebastian Schipper, Driebergen; Justin van der Starre, Doorn; Lisette Vernooij, Werkhoven; Daan Weustenraad, ‘t Goy.
Profiel: Natuur en Gezondheid
Eline van Bemmel, Cothen; Janna Bijzen, Driebergen; Adriaan Bol, Doorn; Paula Bos, Driebergen; Patricia van Diermen, Driebergen; Tim van Dijk, Driebergen; Armand van Eldik, Leersum; Marc de Groen, Maarn; Matti van der Gronde, Doorn; Pim de Groot, Driebergen; Daniël Hartvelt, Doorn; Merel Hofmeijer, Amerongen; Letty de Jong, Doorn; Fiona Jongejans, Doorn; Berend Kistemaker, Driebergen; Angelique de Kruif, Cothen; Boukje Lindijer, Doorn; Ida Lintel, Driebergen; Tobias Nijman, Leersum; Pieter van Notten, Driebergen; Sander Parijs, Wijk bij Duurstede; Marlies Ruigewaard, Leersum; Wieke Schrakamp, Driebergen; Paula Verbon, Driebergen; Frank Vos, Maarn.
Profiel: Natuur en Techniek
Dirk van Barneveld Doorn; Peter Damen, Langbroek; Wanno Drijfhout, Langbroek; Floris den Heijer, Driebergen; Anne-Lotte van der Kooi, Driebergen; Mathijs Koornneef Doorn; Job Quint, Langbroek; Roderik Vogels, Driebergen.
KSG De Breul, ZeistGeslaagde examenleerlingen 1e tijdvak
Atheneum
Profiel: Cultuur en Maatschappij
Simone Buys, Driebergen. Sanne Damhuis, Driebergen.
Profiel: Economie en Maatschappij
Timme van Aardenne,Driebergen; Anyck Aldewereld,Driebergen; Lisa Bakker,Driebergen; Sophie Beune,Driebergen; Lisanne Drenth,Driebergen; Sanne Geurtsen,Driebergen; Maud Hellebrekers, Maarn; Leonie Homminga, Driebergen; Anne Kistemaker,Driebergen; Kirsten Klomp, Driebergen; Rutger van Raalten,Driebergen; Wendy de Roo,Driebergen; Myrte Schoenmakers, Driebergen; Aster Schreuder,Driebergen; Olivier Verhage, Driebergen; Rinske Verstijnen,Driebergen;
Profiel: Natuur en Gezondheid / Natuur en Techniek
Boris Peltenburg,Driebergen; Sigrid Vink,Driebergen.
Profiel: Natuur en Gezondheid
David Aerts,Driebergen; Mark Eugster,Driebergen; Ilse Ganzinga,Driebergen;Sanne Kosterman,Driebergen; Marie-Louise Loos, Leersum; Robin Sikking, Driebergen; Aryan Wezendonk, Driebergen.
Profiel: Natuur en Techniek
Wouter Berkhout,Driebergen; Bas de Vries, Driebergen.
Gymnasium
Profiel: Economie en Maatschappij
Leo Jansen, Driebergen;
Profiel: Natuur en Techniek
Thomas Vermin, Driebergen
Havo
Profiel: Cultuur en Maatschappij
Sara Amptmeijer, Driebergen; Dolinde van Beek, Driebergen; Simone Buys, Driebergen; Niels Drenth, Driebergen; Marissa Hans, Driebergen; Meriam Klinkert, Driebergen; Wanda Luinenburg ,Driebergen; Ramòn Servaas, Driebergen; Anne van Vemde, Cothen; Sacha Wijnen, Maarn.
Profiel: Economie en Maatschappij
Mohammed Alkozai, Driebergen; Nikolaj Balakirsky, Doorn, Daan van Buuren, Driebergen; Amée Buziau ,Driebergen; Edo Buziau, Driebergen; Sander Chu ,Driebergen; Maarten Dingemans, Driebergen; Lars van Garderen, Langbroek; Lisa-Lotte van Graas,Driebergen; Daniël van den Hoven van Genderen, Driebergen; Pieter de Man, Maarn; Emal Mustafa, Leersum; Fabian Rohrbach, Amerongen, René Sprenger, Driebergen; Michiel Veldhuijzen, Driebergen; Coen Verstijnen ,Driebergen; Rinske Verstijnen, Driebergen; Roald van Wandelen, Driebergen.
Profiel: Natuur en Gezondheid
Rene van Heukelom, Driebergen; Remco Lamoré,Driebergen; Julia Reh, Driebergen; Kiyomid van der Veer, Maarn.
Profiel: Natuur en Techniek
Philip van Gelder, Leersum; Yuk Lam Wong,Driebergen.
Vmbo-theoretische leerweg
Sector: Economie
Enver Altuntas, Driebergen; Tessa Kruizinga, Driebergen; Pascal Linnenbank, Maarn; Sandra Snellenberg,Driebergen; Nicky Swaen,Driebergen; Elske Schutte, Driebergen;
Sector: Techniek
Roderick Bijker, Doorn; Bram Graat, Doorn; Marijn de Haan,Doorn; Thomas IJzendoorn,Doorn; Rolf Kassens,Driebergen; Danny Wagensveld, Driebergen; Robert Wijnen, Maarn.
Sector: Zorg en Welzijn
Daphne Brink, Driebergen; Rick Hoekema, Cothen.