Literaire avond: In gesprek met Jan Brokken
dinsdag 17 november 2026 20:00 tot 22:00
Op 5 november verschijnt het nieuwe boek van Jan Brokken: De laatste gondel. Hij komt al zijn hele leven in Venetië. Net als vele andere kunstenaars vindt hij er telkens weer inspiratie. De laatste gondel is Brokkens ongeëvenaarde portret van de stad, waarin de bekende thema’s uit zijn oeuvre – muziek, schoonheid, scheppingsdrift, reizen, weemoed – opnieuw op een unieke manier samenvallen.
Brokken wordt geïnterviewd door Mark Stokmans, een schrijver uit Driebergen wiens laatste roman De Byzantijn zich ook afspeelt in Venetië.
De avond wordt georganiseerd door Podium Z-O-U-T in samenwerking met Boekhandel Jacques Baas, Readshop Doorn en Boek&Koek. Kaarten zijn te bestellen via www.podiumzout.nl.
Dinsdag 17 november 2026, van 20:00 tot 22:00 uur
Grote Kerk, Driebergen
Kosten: Regulier € 15,00, bibliotheekleden € 12,50
Koffie en thee zijn inbegrepen in de ticketprijs
