
Bronnen van inspiratie bij Webradio Driebergen
01-02-2012 08:43
0 reacties
DRIEBERGEN - Webradio Driebergen zocht en vond bronnen van inspiratie voor 2012. Op 28 januari verzorgde webradio Driebergen weer een discussieprogramma dat thans beluisterbaar is op www.driebergen.net. Het nieuwe jaar is net begonnen en daarom is de redactie van Webradio op zoek gegaan naar voornemens die andere mensen kunnen inspireren. Dus niet over stoppen met roken of gewichtsvermindering, maar inspiratie op het terrein van actief ouder worden, kunst en cultuur en maatschappij en omgeving. Op zaterdag kwamen diverse gasten in het praatprogramma van Tineke Booi en Frans Copini.
De column werd weer zoals vanouds uitgesproken door Paul Blom. Vervolgens legden Tyne van der Ven (Seniorenplatform) en Hans Blankenstein (Health Center Hoenderdaal) uit wat er allemaal gebeurt wanneer iemand niet meer hoeft te werken voor zijn geld, 2012 is immers het Europese jaar voor 'Active Ageing'.
In de tweede ronde spraken enkele gerenommeerde Driebergse kunstenaars over de hun inspiratie in 2012. Robert Zwart, fotograaf, die momenteel een serie foto's van Driebergse schrijvers exposeert in de Driebergse bibliotheek en genomineerd voor de prestigieuze Pia d'Or prijs voor vakfotografen, en Janneke Schotveld, schrijfster van veel kinderboeken, onder meer van de recente succes serie.
In de derde en laatste ronde ging het gesprek over inspiratie uitoefenen op de maatschappij. De Driebergse consultant Gijsbert den Hertog van de stichting BeatBatten sprak over de manier waarop hij fondsen verwerft voor onderzoek om een zeldzame stofwisselingsziekte geneesbaar te maken. Rene Waanders heeft zich opgeworpen om de beroemde Heidetuin te redden en hij lichtte tijdens het gesprek met Webradio toe hoe hij dit wil gaan doen. Tot slot kwam Edwin van Veluw, voorzitter van het Heuvelrugfonds, spreken over de inspirerende goede doelen voor 2012.
Het programma werd muzikaal omlijst met harpmuziek. De 15-jarige Pipsan Vissers uit Driebergen speelde drie nummers op haar harp, die sinds de Voice of Holland winnares weer helemaal terug is op het poptoneel.
'Levend' ganzenborden
25-05Presentatie knooppuntenkaart paardenroutes 25-05Henrike is echte 'Superjuffie' 25-05Concerten in bloeiend Von Gimborn ... 25-05Boekhouding gemeente op orde 25-05Inritten Traaij deugen niet 24-05Cursus tredzeker en stabiel bewegen 24-05Klim mee met Michael Boogerd en Right ... 24-05BerenFestijn in Amerongen 24-05Brocanteverkoop Oudgereformeerde ...
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 22-05Ingezonden: Burgers trekken het politieke ...5 19-05EK-ketting 19-05Pleidooi voor éénrichting Engweg5 22-05... 23-05Luchtschip boven Driebergen 22-05Slaande ruzie in het verkeer 21-05Doorfietsen na ongeval1 18-05Laatste vesperviering met Taizé-liederenMeeste reacties
24-05Positie wethouder Roy Pamboer wankelt9 19-05Pleidooi voor éénrichting Engweg5 22-05Ingezonden: Burgers trekken het politieke ...5 24-05'Wethouder kan niet tellen'4 18-05Ingezonden: Zorg om beschermd dorpsgezicht2 22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 19-05Kleuterlessen Dalto in de jaren zeventig1 21-05Doorfietsen na ongeval1









