
Whisky en Sigaren op Sparrendaal
15-02-2012 00:00
0 reacties
DRIEBERGEN - Teunis Smit, eigenaar van Gall & Gall in Driebergen, heeft in november 2011 een nieuwe onderneming opgestart, te weten Tasting Events Nederland, verkort TEN. Onder deze naam vindt op zondagmiddag 4 maart het whiskyfestival Utrechtse Heuvelrug (WFUH) plaats. Een nieuwe naam voor het whiskyevent dat in 2009 en 2010 plaats vond bij Champ'Aubert. Het was een grote wens van Teunis Smit om zijn bestaande concept te verplaatsen naar Buitenplaats Sparrendaal, waardoor er ruimte ontstaat om het festival uit te breiden met masterclasses en meer gasten kunnen worden ontvangen. Deze grotere locatie brengt tevens met zich mee dat er meer standhouders aanwezig zijn.
Masterclass
Tijdens het festival hebben whiskyliefhebbers en andere geïnteresseerden de mogelijkheid om masterclasses te volgen. Er zullen twee masterclasses worden gehouden, een exclusieve, die zal worden gepresenteerd door Ad de Koning (Master of de Quaich). In deze masterclass passeert een aantal speciale whisky's de revue. Daarnaast zal er een masterclass worden gegeven door schrijver en whiskyliefhebber Hans Offringa. Tijdens deze sessies zullen zes à zeven glazen whisky worden geproefd. Beide masterclasses zijn te reserveren via de website.
Sigaren
Een Amerikaanse airstream trailer is omgebouwd tot een waar paradijs voor de sigaarliefhebbers. De komst van de airstream trailer is gerealiseerd in samenwerking met Scandanavian Tobacco en Tabakspeciaalzaak Gerritse uit Driebergen. Het Whiskyfestival Urechtse Heuvelrug heeft de Nederlandse primeur. Tijdens het festival kan men samen met een goed glas whisky genieten van een mooie sigaar.
Uiteraard hoort bij deze nieuwe onderneming een website. Op de site www.TE-N.nl is alle informatie over het whiskyfestival Utrechtse Heuvelrug van 4 maart te vinden. Hier zijn ook de toegangskaarten te bestellen en deelname aan de masterclasses te reserveren. Mailen kan ook, naar info@te-n.nl of kom langs in de Gall & Gall Smit, Binnenhof 2-3 te Driebergen.
Henrike is echte 'Superjuffie'
25-05Concerten in bloeiend Von Gimborn ... 25-05Boekhouding gemeente op orde 25-05Inritten Traaij deugen niet 24-05Cursus tredzeker en stabiel bewegen 24-05Klim mee met Michael Boogerd en Right ... 24-05BerenFestijn in Amerongen 24-05Brocanteverkoop Oudgereformeerde ... 24-05Brocantemarkt 24-05...
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 22-05Ingezonden: Burgers trekken het politieke ...5 19-05EK-ketting 19-05Pleidooi voor éénrichting Engweg5 22-05... 23-05Luchtschip boven Driebergen 22-05Slaande ruzie in het verkeer 21-05Doorfietsen na ongeval1 18-05Laatste vesperviering met Taizé-liederenMeeste reacties
24-05Positie wethouder Roy Pamboer wankelt8 19-05Pleidooi voor éénrichting Engweg5 22-05Ingezonden: Burgers trekken het politieke ...5 24-05'Wethouder kan niet tellen'4 18-05Ingezonden: Zorg om beschermd dorpsgezicht2 22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 19-05Kleuterlessen Dalto in de jaren zeventig1 21-05Doorfietsen na ongeval1










