
Hang-Onner Erik de Heer 5e veteraan NK Top Survival Circuit
Door: Marjo de Heer |
08-02-2012 11:21
0 reacties
Afgelopen weekend was Gendringen het strijdtoneel van de survivalrun met als hoogte punt het Open Nederlands Kampioen TSC op zondag.
Hang-On die traint bij RCN het Grote Bos was dit weekend uiterst succesvol.
Op zaterdag wist Hang-On ook al met 7 podiumplaatsen naar huis te gaan.
Jesse de Heer (16) werd heel knap 3e bij de jongens 15 tot 18 jaar. Josje van Wamel (16) wist voor de tweede keer de run bij de meisjes te winnen in de categorie 15 tot 18 jaar.
In de categorie meisjes 10-12 jaar was het een vol podium voor Hang-On.
Rianne Hamelink (10 jaar) was tijdens deze run in topvorm. Na driekwart van de race nam ze de koppositie over van Laura Burgers (13). Bij het boogschieten miste Rianne waardoor Laura de koppositie weer heroverde. Rianne knokte zich terug en kwam als eerste aan bij de eindhindernis. Halverwege de hindernis kwam Rianne in de problemen waardoor ze deze opnieuw moest nemen. Laura wist hem wel in één keer te halen waardoor de overwinning naar haar ging. Tweede werd Rianne en derde werd Anoushka van der Pol (12). Ook de plaatsen 4, 5 en 6 waren voor Hang-On meiden. Patrick Klaare (13 jaar) werd op de 5km run 1e en Robert van der Rijst werd 1e veteraan op deze afstand.
Hang-On trainer Erik de Heer, de Lanve Armstrong van de Survival, werd tijdens het Open Nederlands Kampioenschap Top Survival Circuit (TSC) 5e bij de veteranen. De TSC is de zwaarste klasse, zeg maar de eredivisie van deze sport. Dit NK werd onder barre winteromstandigheden gelopen. Er werd vroeg gestart met temperaturen ver onder de nul, bevroren akkers en bevroren hindernissen. Ruim 18 km met daarin 57 zware hindernissen. Erik kwam in een tijd van 2:23:02 over de finish.
In de RUC-klasse (12km) kwam Marian Middelveld als 1e veteraan over de finish . Florian de Vries en Sven Ramaker presteerde goed bij de senioren en kwamen als 14e respectievelijk 30e over de eindstreep heen.
Jazz by Filmhuis Calypso!
24-05Inloop-koffieochtend voor iedereen! 24-05Zwerfsteneneiland: Scholenproject 24-05Mindfulness stiltewandeling landgoed ... 23-05Open tennistoernooi in Amerongen 23-05Mathilde Santing concert van Rotaryclub ...1 22-05Lunchconcerten in Maartenskerk beginnen ... 22-05Zwemvereniging de Zwoer presteert ... 22-05Schildklierspreekuur. 22-05We staan er weer met onze vis produkten
Meer Lezersnieuws >
Meest gelezen artikelen
23-05Mathilde Santing concert van Rotaryclub ...1 23-05Open tennistoernooi in Amerongen 22-05Lunchconcerten in Maartenskerk beginnen ... 24-05Jazz by Filmhuis Calypso! 24-05Zwerfsteneneiland: Scholenproject 22-05Schildklierspreekuur. 24-05Mindfulness stiltewandeling landgoed ... 21-05Avondvierdaagse Leersum-Amerongen 24-05Inloop-koffieochtend voor iedereen! 18-05"Concert" van Mathilde Santing in ...1Meeste reacties
23-05Mathilde Santing concert van Rotaryclub ...1 18-05"Concert" van Mathilde Santing in ...1


Misbruik







